Aangesloten Incassodienstverleners

Nummer Naam incassodienstverlener KvK-nummer
1123Vastgoedbeheer B.V.67067247
2AAC-Administraties17226500
3AB Beheer (Ark Beheer B.V.)27244908
4Advia73993050
5Advocatenkantoor Hepkema14101483
6Advocatenkantoor Van Haaster51845717
7Ahrends B.V.71163964
8Albertson & Partners96039728
9All-in VvE Beheer B.V.93815247
10Alterlaw71635971
11Appel Pensioenuitvoering27311958
12Atradius Collections B.V.29051065
13Axen Juristen B.V.81209509
14BAAK Juristen B.V.95897712
15Balance Business Support B.V.28075981
16BBU Incasso's8119310
17Beks & Beks Advocaten B.V.90690494
18Betalis B.V.24461436
19Bill Incasso B.V.22052896
20Billink24474894
21BKS Beheer B.V.1111978
22Boskamp & Willems Advocaten BV83216928
23Branche Creditmanagement B.V. (h.o.d.n. MODINT C&F)61572187
24Breyta76263053
25Buckaroo4060983
26Bureau Breij B.V.1708​2168
27Bureau Incasso73762997
28Bureau voor Praktisch Debiteurenbeheer R. van Herpen | Praktisch Debiteurenbeheer30194474
29C. de Feijter t.h.o.d.n. Straetus Incasso Twente57889481
30CapitalBox AB80954243
31Certa Advocaten B.V.34342484
32CM Services NL B.V.70103739
33CM Zakelijk B.V.70570469
34Coface Nederland Services B.V.34142908
35COLLECT 1 B.V.73064262
36CollectMasters B.V.63212552
37Constant & Van Den Heuvel B.V.18067498
38Cornerstone Vastgoed B.V.27299113
39Corporate & Recovery . Legal B.V.85736546
40Credit Alliance / Factor Finance17134908
41Creman B.V.34184797
42Crown Legal24327902
43CS Wonens20132990
44Curo Vastgoed B.V.56277172
45CW en Partners B.V.53664736
46D-centraal54991404
47D&S Vastgoed BV24331141
48DBC Amsterdam t.h.o.d.n. Straetus Amsterdam, debiteurenbeheer & incasso62861921
49De Incassokamer39040682
50De Leeuw Incasso & Juristen90810821
51Debinq B.V.88158438
52Debiteuren365.nl B.V. | Debitan51866420
53DebtCo B.V.72780096
54Dicore Incasso32166412
55E.H.J. Slager t.h.o.d.n. Van Emstede & Slager Advocaten68603436
56Ejuristen.nl55441505
57Euler Hermes Allianz Trade53853091
58Europapark Advocatuur88129233
59Exclusief Vastgoedbeheer72263571
60Factris NL168671261
61Factua50495402
62Fair Collect B.V.85259004
63Fidron B.V.39094325
64Financieelbeheer.nl B.V.42068796
65Fincare Incasso64023052
66GeldGarant90622375
67Gentle Incasso debt collection payment solutions55115462
68H.O.D. Nederland B.V.30080923
69Hamisch B.V. (CMSI360)77555074
70Hedgefield International (DFI Incasso)53985184
71Het Debiteurenhuis B.V.20104973
72Hettema & van Bambost Juristen33250385
73Huis van Financieel Beheer B.V.99447533
74Huizenbeek72344377
75Huurdokters68376499
76IBG Creditmanagement56688377
77In-Kas Intermediair BV74409204
78INC Zakelijk B.V.72797711
79Incasa Participaties B.V. | Incasa95683399
80Incasso en Adviesbureau VMP & Partners B.V.39064288
81Incassobureau "De Nederlanden" B.V.30188750
82Incassobureau De Man & Partners B.V.76922464
83Incassocenter B.V.66725143
84Incassonet B.V.52117006
85Incassoteam71693920
86INretail Service B.V.30162338
87Intercash5071364
88Interim Credit Control BV17155067
89Interpayment55877427
90IP Nederland37156687
91ista Nederland24210773
92Jansen Advocatuur27320851
93Jorgen Advocaten B.V.83079858
94Jurato Incasso B.V.75884321
95Juridische Adviesbureau Van 't Slot | VTS Debiteurenbeheer76980928
96Juristu Incasso Juristen B.V.65383761
97Just Incasso96269847
98Justice Debt Collection98082418
99JVL Administraties B.V.34111363
100K&G Incasso, Administratie en Juridisch Advies95667288
101KBS Vastgoedbeheer B.V60799471
102KLANT incasso & debiteurenbeheer65030885
103Koning & De Raadt B.V.34263528
104Koninklijke CBM, branchevereniging voor interieurbouw en meubelindustrie40594001
105Krouwel VvE Beheer91202175
106Legalec83173277
107LEGALPAL B.V.België
108LegalSteps24346628
109Legalwork B.V. | Invorderingsbedrijf73065137
110Liquidion B.V.75873702
111LLG Juristen16060821
112Maashave Incasso96947012
113Mariënbergh Incasso Services B.V.27249728
114MassaIncasso MassaAdministraties27304020
115Medicas B.V.20107395
116megens vve beheer57472416
117Meijroos advocaten27376006
118Merel Vastgoedbeheer72311401
119Meun Incasso62658425
120MH Advocatuur meppelse ree bv34268951
121Money Management B.V.89847008
122Nationale Taxatie Service B.V.9076298
123NDK Vastgoedmanagement71247858
124Nederlands Juridisch Invordering Bureau B.V.34369639
125Netpoint Factoring B.V.17215601
126Nexus VvE Beheer84104813
127NFD Incasso & Juridische Dienstverlening27300907
128nl.legal93242220
129Novio Legal B.V.9163247
130NZID B.V.65924312
131OI B.V. | Online Incasso82573158
132OpMaat Incasso B.V.61783757
133Kravia73756660
134Perfect Rent62242075
135Phidec HoldCo B.V.96370807
136Pitlo Huur Beheer B.V.56789351
137Pitlo Vastgoed Beheer B.V.24380927
138Port Finance61337307
139Pronto VVE-Beheer BV9187794
140Property Management Services Group89403746
141Protega Law42003302
142Provadie B.V.75036916
143Raedshuys Bedrijfsjuristen63620758
144Recurrance B.V. - AKA Dock Dcok97129518
145Reijck Credit Service B.V.91943671
146Rezeev76128415
147Rockfield Property Management B.V.68488564
148Safe Collect B.V.4088704
149Sandjay Tuithof Advocatuur B.V.83925074
150Smaal Finance Incasso B.V.24363995
151Soda B.V.66633966
152Soer Incasso- en Juridisch Adviesburo76044440
153Solide Vastgoed Beheer B.V.55304206
154Sommer Incassodiensten t.h.o.d.n. Straetus Apeldoorn/Arnhem/IJsselstreek63457393
155ST Vastgoedmanagement9108154
156Staedion27070802
157Steengoed VVE Beheer24432988
158Stevens & Partners Legal Real Estate Management B.V.58176934
159Stichting Stedelink (Clink VvE-beheer)87052326
160Stiplaw B.V.80641911
161Straetus Amsterdam65897854
162Straetus Debiteurenbeheer & Incasso Groningen en Drenthe62859862
163Straetus Incasso B.V.96280298
164Straetus Incasso Friesland B.V.56600518
165Straetus Incasso Kampen B.V.51076802
166Straetus Incasso Rivierenland B.V.30268772
167Straetus Incasso West Twente82728542
168Straetus Lelystad98090453
169Straetus Vechtdal B.V. | Incassojuristen68635672
170Straetus Vlietstreek B.V.82219869
171Straight Incasso Juridische Dienstverlening99833492
172Stressvrije Incasso64707369
173Swarts De Groen Advocaten - Groen66855314
174Swarts De Groen Advocaten - Swarts32163960
175Symfonie VvE Beheer B.V.58870598
176SYN Finance 1 B.V.73064122
177T&L Services18035731
178Tijmen Kroes Vastgoedmanagement B.V.8048284
179TodayIClaim B.V.94036462
180Totaal VvE Beheer Den Haag en omstreken B.V.27196003
181Trust and Law Incassoservices B.V.56180470
182Valk Groep B.V.65731034
183Van Amsterdam Makelaardij B.V.37030169
184Van Hoek & Partners Group B.V.17182483
185Van Loon Incasso Advocaten30277814
186Vannim incasso58705783
187VAST VvE Beheer B.V.77735056
188VasteState Vastgoedmanagement B.V.50987593
189Vendelier Incasso68298404
190Visual Rights Group BV0541.831.90 (België)
191voldaan factoring B.V.61286214
192VT 2000 B.V.27241746
193VvE Admin Groep B.V.96857358
194VvE Backoffice B.V.96765437
195VVE Diensten Nederland B.V.20106529
196VvE Matea B.V.30051220
197Vve-BeheerPlus86608630
198VvE-Services B.V.96589671
199VVEgemak B.V.34314460
200W Invest Juridisch Adviesbureau DC en LS BV77662679
201Winter VvE Groep B.V.55819001
202WIS Wereld incasso specialist73798630
203Witte-Boussen Vastgoed en Verhuur B.V.21013000
204Wuite Recherche en Incasso37136546
205Yield Plus Nederland B.V.18082504
206Fitrex B.V.17124080
207VODIK incasso58971009
208Vinken Vastgoed30206489
209GCA Incasso BV42140296

Neem contact met ons op

U kunt contact met ons opnemen via het contactformulier of telefonisch op werkdagen. Wij helpen u graag verder.

E-mail ons

info@nowid.org

Bel ons

+31 10 2343605

Postadres

Postbus 125, 2700 AC Zoetermeer

Contact Us